За мить до щастя

Ірина та Дмитро
Про організацію весілля:
Коли Іра та Дмитро прийшли до нас в офіс, у них вже були замовлені основні послуги ведучого, фото та відеооператори, музиканти.
 
У когось постане питання: навіщо ж організатори, якщо практично все є? Замовити весільні послуги не так вже й важко з одного боку. Там подруга ведучого порадила, там хтось телефон музикантів підкинув, хтось фотографа порадив.
Ну, і так загалом більшість наречених організовують своє весілля.
 
Коли я запитала наречених: «для чого ми вам?»( хоча я чітко знаю для чого) , вони відповіли: «стільки ньюансів, питань далі виникає! Ми не справляємось. У нас немає часу і фантазії ні досвіду, аби розуміти чи правильно ми робимо ті чи інші речі, а хочеться, щоб весілля було незабутнім та без метушні.»
 
Після заключеної угоди наша команда приступила до створення концепції декору. Спочатку Іра хотіла колір весілля «тіфані».
Та, проаналізувавши кольорову гаму ресторану «Святослав» , стало очевидним, що дана стилістика не підходить. Нашим завданням було запропонувати нареченим достойну заміну стилістики оформлення весілля. Не хотілось розчаровувати їх.
 
Палітру кольорів вибрали : марсала, зелений, білий та сірий. Вони гарно поєднувались з бордовим килимом бенкетного залу. Багато зелені робили зал і нарядним і одночасно не дуже пафосним. Металеві конструкції на президіумі і фотозоні дивились сучасно. Роботою довольні ми та наречені.
 
Якщо говорити про організаційні питання, то їх було ще чимало! Хто працював з рестораном «Святослав», той нас зрозуміє. Для нас - це найважчий зал у співпраці. Багато питань по ресторану ми вирішували самі, берегли нерви наречених та батьків.
Що могли, то робили та не обійшлось без «приємних сюрпризів». Цьому ресторану ще працювати і працювати над сервісом!
 
Досить багато роботи організаційної було пророблено в ньюансах таймінгу. Наречені живуть доволі далеко одне від одного та Львова. Тому, ретельне продумування логістики наречених та гостей, дало нам змогу зробити все, що було заплановано в даний день без зайвої напружливої метушні. Навряд чи наречені справились би з цим страшним словом «весільний таймінг». Тут досвід має значення. Лише організатор розуміє скільки реально часу треба затратити на все. І слова: «якось буде» , «якось встигнемо...» може ох, як підпсувати цей день!
 
Ми завжди намагались бути моральною підтримкою для наречених, підтримувати їх, розвіювати їхні страхи, помагати приймати правильні рішення.
CLEVENT-коли все склалося!
Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам

Коли все склалося