Постановочні номери (ексклюзив)

Ми любимо дивувати наших наречених і їх гостей. Тому, особливо хочемо розповісти про постановочні номери. Це завжди видовищно, весело і несподівано для ваших гостей. Пропонуємо Вам стати артистами: співаками, музикантами, танцюристами, фокусниками! Коли ще в суєті буднів вам вдасться реалізувати ваші творчі амбіції, справити незабутнє враження на своїх друзів, рідних і гостей, дивуючи їх несподіваними талантами?

Варіанти постановочного шоу залежать від Ваших захоплень і схильностей: музичні, циркові, танцювальні, ілюзійні . Для того, що б постановочне шоу справило необхідний ефект, потрібна ретельна підготовка, досвідчені фахівці, репетиції, костюми, ваше бажання і час. Але, і ефект від побаченого перевершить всі ваші очікування! Оплески і посмішки ваших гостей і друзів того варті!

З режисером-постановником ми розробимо ідею постановочного номера. Він підготує графік репетицій, підбере технічне оснащення і т.д. Вам доведеться зустрітися зі стилістом і художником по костюмах, який створить образ, підготує ескізи з Вашим зовнішнім виглядом і ескізи, де буде промальований необхідний реквізит. Звукорежисер підбере музику, синхронізує її з номером. Можливо, нам знадобиться і піротехніка.

Далі тільки Ваша ретельність в освоєнні нової професії! І ось, Ви вже МЕГАЗІРКА! Вам буде чим  здивувати своїх друзів ще не раз!

Які можливі постановочні номери на весіллі?

  • Написання, запис і виконання пісні (для нього, для неї, про вас).
  • Відеоролики з привітаннями від президента, акторів, зірок естради.
  • Різні варіанти гумористичних відеороликів про ваших гостей і Вас,що заздалегідь зняті, або безпосередньо на весіллі.
  • Постановочні номери за участю нареченого або нареченої та їхніх друзів.

 Ви можете повернутися в розділ Весільна шоу -програма.

Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам