Оренда стільців CHIAVARI

Chiavari - це стільці, що мають чималу та легендарну історію. Королева Вікторія, Наполеон та навіть Барак Обама неодноразово використовували їх для прийому гостей. З тих пір стільці Chiavari стали невід’ємною частиною світових івентів, іконою стилю та беззаперечним доказом хорошого смаку!

Чому CHIAVARI - найкращий вибір?

  • Дані стільці виготовлені справжніми італійськими майстрами та продумані до найменших дрібниць: надзвичайно компактні та легкі, не створюють зайвого шуму в залі, мають мягкі та зручні сидіння.
  • Користуються великою популярністю на найвідоміших заходах у світі. Є беззаперечним фаворитом європейських весіль.
  • Оригінальний дизайн стільця не потребує оформлення і являється кращим рішенням для дизайнерів.
  • Стільці створюють ідеальну картинку весільної церемонії та всієї урочистості.
  • Економія місця до 30%, не причиняючи при цьому ніякого дискомфорту для гостей.

Оренда ексклюзивних стільців CHIAVARI у Львові та в інших регіонах України!

Весільна агенція "Clevent" пропонує Вам оренду легендарних стільців Chiavari у Львові, можлива також і доставка в інші регіони України ( Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Херсон, Донецьк, Харків, Рівне та ін.).
Наші стільці стануть в нагоді для проведення різноманітних тренінгів, семінарів, конференцій, а також у ролі меблів при організації весілля, корпоративів чи будь-яких інших свят. У наявності є 200 стільців білого кольору, проте за бажанням замовника можлива заміна оббивки сидіння, а також додатковий декор стільців.

Пам'ятайте: краса криється у деталях - це непорушний постулат, який по праву є чільним у світі моди та стилю. Стільці CHIAVARI - це саме та деталь, що надасть Вашому святу нотки шарму та елегантності! Тож звертайтесь до нас, обирайте CHIAVARI та зробіть своє свято довершеним!

Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам