Зірки естради

Поява зірок естради у весільній шоу-програмі стане відмінним подарунком для Ваших гостей і Вас, додасть особливу значимість і статус. Подарує величезну кількість позитивних емоцій! Адже так приємно не тільки танцювати під хіти у виконанні улюбленого артиста, а й почути теплі вітання на свою адресу від улюбленого виконавця або групи.

При виборі зіркового виконавця або групи, ми завжди керуємося Вашими особистими пристрастями - це Ваш вибір! Єдине, що може вплинути на нього - загальна стилістика і концепція весілля, а також зайнятість артиста в даний період. Тому свій вибір бажано зробити заздалегідь.

Оскільки думки нареченого і нареченої у виборі тієї чи іншої зірки можуть бути різнитися, то у нас завжди є можливість запросити кілька виконавців. Але, є момент, від якого ми повинні застерегти Вас. Весілля - це не на збірний концерт, де артисти змінюють один одного. Весілля - це Ваше свято, головні дійові особи сьогодні Ви, а артисти тільки урізноманітнюють наше свято, прикрашають його своєю появою і дарують нам свої пісні. Перебору бути не повинно.

Не маловажний момент: час виступу тієї чи іншої зірки, зоряної пари або групи. У випадку якщо у нас одна запрошена «зірка», то, як правило, вибирається найбільш кульмінаційний момент в шоу-програмі. Якщо кілька, то час виступу повинен бути правильно визначений: «Зірки», виступи яких більше слухають, а не танцюють - можна запросити на першу половину Вашого свята. «Зірок», музика яких змушує всіх танцювати, найкраще запросити на другу половину програми.

Тепер про найцікавіше, про гонорари артистів .... Виступи зірок це найбільш витратна частина шоу-програми.

Скільки коштує виступ зірки і чому це найбільш витратна частина весільного бюджету:

Перше - гонорар артиста, як ви розумієте, у зірок абсолютно різний і залежить від різних факторів:

            • Популярністю артиста.

            • Затребуваності в цей період (наприклад в грудні ціни «кусаються»)

            • Місця проведення весілля.

            • Статус замовника (де-які цікавляться і чим)

 Друга складова - райдер: технічний і побутовий.

Райдер - це список технічних і побутових вимог артиста до замовника, при яких артист почуватиметься комфортно на сцені і поза нею.

Технічний райдер - складається з вимог до звукової та світлової апаратури, без якої не може відбутися жоден виступ.

Технічний райдер зірок співаючих під фонограму, простий і не такий дорогий.

Райдер груп, що виступають «на живо» обійдеться набагато дорожче, оскільки вимагає більш складного технічного і звукового устаткування. У кожної зірки свій технічний райдер .

Якщо в деяких моментах технічного райдера можливе зменшення бюджету, то у виконанні побутового райдера ми не можемо сперечатися з зірками. Ми зобов'язані створити їм найбільш комфортні умови для виступів!

Що входить в побутовий райдер зірок:

  • Наявність гримерок.
  • Харчування.
  • Охорона.
  • Проїзд та проживання, якщо це не Львів.

До слова сказати наші зірки не так примхливі, як західні. Побутові райдери зірок української естради більш скромні, ніж райдери західних зірок.

Ви можете повернутися в розділ Весільна шоу -програма.

Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам