Весілля в стилі подорожі.

Неоніла та Юрій

Формат весілля для нас був доволі незвичним: вінчання на виїзді, фуршет, без танців...Ото ж нашим з нареченими завданням було організувати свято, де б ніхто не сумував,  де б було усім комфортно, по-домашньому затишно та весело...

А що може бути більш захоплюючим за подорожі?! Ми поділили територію "Замок Лева" на декілька тематичних зон. Це були різні країни, котрі тим чи іншим чином пов'язані з історією наречених. В Італії гості пригощались вином та сирами, слухали сімейні історії від батьків та бабусі...У Туреччині на гостей чекав екзотичний фруктовий стіл, рахат лукум та конкурс "малюнок шоколадом", який чесно таки дуже здивував талановитістю гостей! На американській зоні ми частувались попкорном, картоплею фрі, марш мелоу, пили пунш та грали Angry Birds!!! На Франції частувались смачнючими тістечками, слухали чудову музику та запускали в небо повітряні кулі. 

Трішки вирішили пожартувати...та ненароком упустили весільний торт))))))) Фотозона у вигляді великої повітряної кулі стала хорошим доповненням тематики весілля. 

 

Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам