Той день, коли прийшла весна.

Оля та Андрій

Весілля Олі та Андрія було надзвичайно ніжним та романтичним. Наречені звернулись до нас всього за місяць до весілля. Скажемо чесно, організувати весілля за місяць було важче, ніж ми уявляли. Про те ситуацію полегшував той факт, що наречені повністю довірились нам і вся організація була приємним, структурованим процесом. 

Ото ж почали з концепції... Оскільки природа потроху готується до весни, ми вирішили передати весінню атмосферу у декорі. Те, що ми отримали, перевершило наші очікування. Дизайн ресторану «Вілла Австрія» дозволив нам підвісити легкі текстильні люстри та весняні вінки з тюльпанів. Було дуже легко та повітряно. Наші стільці «Chiavari» вписались в інтер’єр залу, додаючи йому святковості та вишуканості. Фотозону зробили в весільних трендах цього року: природня кам’яна стіна, по якій в’ється зелень. Не можу не відмітити оформлення канді бару: така собі весняна родзинкаJ Гості казали, що з такої краси навіть жаль брати тістечка.

 Атмосфера свята загалом була дуже душевною. Гості створюють атмосферу, а ми разом з супер ведучим Дмитром Корнелюком намагались їх розважати та дивувати. Неймовірні овації звучали в залі після виступу «Львівських фанфар»! А які емоції відчували наречені, коли переглядали свій SDE кліп, створений командою «Family Tree».

 

Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам