Тримай мене міцно (Весілля в Стодолі)

Олег та Олександра

 

Фото: Олег Добрянський

 Наші наречені живуть за кордоном, тому вся організація була на відстані: у численних скайп розмовах, смс переписках, е-mail листуваннях. Нам не привикати, а ось нареченим організація свого весілля на відстані являється тривожним процесом. Приходиться дуже детально розписувати, показувати відео, візуалізувати якомога детальніше все, що ми пропонуємо та  робимо.

Найбільш важливим є підбір локації святкування, адже саме вона здатна занурити гостей та наречених в особливу атмосферу.

Для Весілля Саші та Олега ми підібрали дуже крутезну і мега атмосферну локацію у Карпатах! Коли наречені прибули перед весіллям туди, то вони навіть уявити не могли, що в реаліях - це ще крутіше, ніж на відео, яке ми присилали.

Перед агенцією було таке завдання: незабутнє весілля з домашньою атмосферою, де кожен з гостей почувається не вимушено, де час ніби зупиняється:) І нам це вдалось.

Ранок нареченої відбувався в кімнаті для нпречених, спеціально облаштованій на стриху. Кожна деталь там особлива і гармонійно вписується в атмосферу. 

Поки наречену Сашу готували, Олег насолоджувався шумом ріки, природою та передчуттями зустрічі з коханою. Це був його ідеальний ранок.

І ось вона, така єдина, кохана перед ним. 

Все дуже романтично, для них, наречених)) А організатори тим часом вирішують форс мажор з готелем, в якому пропала вода, по тій причині щезла адміністрація з готелю, а гості почали прибувати на святкування. Та це інша історія, історія роботи команди, яка розрулювала це все. Страшно подумати: " а що було б, якщо б не було організаторів?"

Тим часом щаслива пара прибула у стареньку церквушку сусіднього села, пастором якої є дуже хороший священник.  (до речі перед тим ми пройшли через страшну церковну бюрократію, не зрозумілих священників, які не могли чітко донести, що їм потрібно від наречених. В результаті чого за два тижня до запланованого вінчання нам відмовили і ми терміново шукали іншу церкву)

«Я Олег, беру тебе, Олександро, за жінку та прирікаю……» Скільки всього в цих словах!!!

Все так, як вона мріяла….

Святкування відбулось в справжній стодолі: так просто, так по домашньому, так як хотілось.

Кожного разу нам хочеться придумати для наречених щось цікаве. Цього разу це була особлива церемонія біля річки. Особливою вона була тим, що велику частину дійства було присвячено батькам, спогадам дитинства, подяці за те, що вони вклали у своїх дітей. Батьки були дуже розчулені, приємно здивовані тим, що отримали таку увагу на весіллі.

Після міцних сімейних обійм, гості занурились в історію кохання Олега та Саші. Було чуттєво, емоційно, незабутньо.

А далі запальні танці практично під відкритим небом, задушевні розмови біля вогнища, тихеньке покачування гамаків коло річки. Як же ж в такому щасті смакує вишукане віскі, смачні тістечка, запашні ягоди!

Яке щастя вдихати аромат коханої людини! Тримай мене міцно….

 

Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам

Коли все склалося