Життя-це рух... Весілля в стилі Бохо

Олеся та Едуард

Дане весілля є особливим для агенції:  нашою нареченою стала власниця та керівник агенції Олеся Добрянська.

Як родилась концепція: Олеся та Едуард в стосунках 6 років. Іх поєднує жага до подорожей і любов до свободи. Подорожуючи, Олеся завжди бере свій улюблений ранець з написом «LOVE IS THE MOVEMENT». Ця фраза і стала ключовою фразою весілля.

Стиль БОХО – шик був вибраний не випадково. Саме він поєднує у собі дух свободи, різноманітність культур, магію орнаментів. Закохані намагаються жити без рамок, обмежень, в цілковитій довірі і свободі один до одного.

Локація. Місцем святкування була однозначною омріяна Стодола. Дух абсолютної гармонії і відірваності від світу.

Запрошення: над весільним запрошенням працювали ретельно. Позаду витиснений логотип з ініціалами наречених у вигляді мандали, в середині якого символ сонця та місяця. Лого настільки вдався, що наречена подумує робити собі тату цього зображення.

Оформлення весілля:

Основні елементи оформлення: ловці снів, макраме, мандала, поєднання сонця та місяця як символів безкінечного руху

Кольорова палітра: сіро голубий, пудровий, білий.

Флористика: екзотичні квіти антуріум, клематіс, протея,скабіоза,серрурія,клематіс, астрвція та ін.

Президіум наречених : на світло голубу скатертину накинули плетену сітку макраме, щоб збити класику столу. Перед столу прикрашала шикарна спадаюча композиція екзотичних квітів.

Позаду наречених, на стіні красувалась Мандала. Ії використовують багато культур. Слов’яни також не виключення. З давних давен мандала служила як оберіг від злих сил а також для притягування щастя, любові та гармонії.

Столи гостей вирішили робити круглими, щоб надати стодолі більш незвичайного і святкового вигляду. Поєднавши простоту приміщення з класичними вишуканими стільцями Chiavari та кристалічними люстрами отримали бохо шик.

Деталі: Впродовж року ми ретельно підбирали деталі на різних ринках, магазинах та бутіках.

Для обручок найшли керамічну голубу коробочку з цікавим орнаментом. Для ранку нареченої були придбані спеціальні кружечки, з яких наречена разом з сестричкою пили ранкову кафу та частувались тістечками під стиль весілля.

Ранок нареченої був особливим: в кімнаті лунала спеціально підібрана музика, ловець снів посеред кімнати легенько похитувався у повітрі, наречена писала зворушливі слова коханому справжнім пером. Навіть папірус, на якому Олеся писала своє послання, містив елемент декору-мандалу.

Як же ж проводив свій ранок наречений? Для нього був змонтований шатер-вігвам! Повна екзотика біля річки, бокал смачного улюбленого віскі і запашна сигара. Це був його маленький рай в очікуванні коханої.

Зустріч була зворушливою, емоційною, зі сльозами радості і словами в голові «невже це ми?»- так згадує Олеся цю мить.

Місце фотосесії- звісно ж гори. Щоб фотосесія не перетворювалась на гонитву за кращими світлинами, Олеся приготувала коханому пікнік з улюбленою голубикою та шампанським. Так вдалось зупинити час і насолоджуватись одне одним.

Весільна Церемонія

Ми довго вагались де робити церемонію. З одного боку локація Стодоли – це чудове місце, але на превеликий жаль, там ми не найшли місця, де б сонце не світило прямо в очі нареченим. А це не дуже  бажано для фотозйомки, та й некомфортно жмуритись. Прийшлось, як завжди, полазити по горах та лісах неподалік в пошуках ідеальної локації. В Карпатах, скажемо вам- це не легко: то вітер сильний на горі, то під’їзду нормального не має, то надто похило, то надто зарослі галявини.

Ми хотіли подбати про комфорт для усіх: декораторів, наречених та гостей. Враховуючи також проливні дощі впродовж місяця в Карпатах, треба було продумувати план «Б». Звісно він у нас був.

Для гостей ми взяли в оренду білі парасольки. Також була загроза того, що наша арка втратить повністю свій вигляд. Адже вона була зроблена з величезної кількості всякого мережива, стрічок та пір’я. Щоб арка не намокла, було прийнято рішення монтувати арку під шатром, яке ми демонтували перед самою церемонією.

Отже, місцем церемонії була галявина відпочинкового комплексу «Царинка», де ми поселили усіх гостей.  Це було доволі зручно: вийти з котеджів, пройти в простору альтанку, випити смачного шампанського і очікувати приїзду наречених.

Далі була церемонія, як завжди, особлива, з пронизливими словами нашої церемонімейстра Дарії Румянцевої.  Це було наче в казці!

Стодола

Гості ще не знали куди привезе їх автобус. Це була повна несподіванка побачити те, що вони побачили. Зовсім не типове місце для святкування. Ми бачили їхній подив, коли вони по одному виходили з автобуса. Місце вразило усіх своєю атмосферністю! Це ідеальне місце для камерних весіль.

На гостей чекали числення відпочинкові зони з вогнищем, гамаками, затишними диванчиками.

Меню

Наречені ретельно продумували меню. У нас була Food зона, де можна було самому формувати інгредієнти салатиків в баночках. Місцем, де безкінечно товпились гості, був також вафельний бар. Там випікались вафлі на очах гостей та начиняли їх нереально смачними поливками.

Як же ж не сказати про ексклюзивний Трейлер « GORA KARAVAN»- улюблене місце чоловіків, адже там розливали елітні напої та пригощали запашною кавою.

Ексклюзивною подачею фруктів також вдалось здивувати гостей.  Це були брили льоду, які підсвічувались, дивовижно дивились!

Справжнім шедевром був торт! Візерунок вже знайомої нам мандали прикрашав нижній поверх торта, зверху вниз спадало макраме, а вгорі красувався місяць!

А акцентом гастрономічних див - був кабанчик на вертелі!

Розважальна частина: правильно підібраний ведучий та кавер гурт- це 90 відсотків вдалого настрою гостей. Що ми і отримали на святі. Та родзинкою став виступ віртуозного цимбаліста, який зачарував музикою гостей.

Це було ідеальне весілля! 

Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам

Коли все склалося