Вінтажне весілля. Щастя - це коли ми разом.

Настя та Андрій

Довгоочікуване весілля супер-харизматичної пари з Мюнхена Анастасії та Андрія. Закохані прийняли два важливих рішенння: святкувати весілля у чудовому місті Львові та довіритись нам:) 

Процес підготовки весілля через скайп не легкий та ми перевершили сподівання пари. Приїхали закохані за три дня до весілля і для них почався невеличкий передвесільний марафон. Завдяки професійній команді, це було не складно: першим ділом ми поїхали в весільний салон, щоб довершити деталі плаття. Ранок нареченого пройшов активно: Андрію довелось пройти цілий захоплюючий квест і подолати найважчі вершини, щоб нарешті побачити свою кохану Настівку.

 Зустріч наречених також була особливою: парк, романтична альтанка, інтригуюча листівка, хвилювання....нехай дещо залишиться недосказаним;) Всю ідею до найдрібніших деталей ми продумували та втілювали разом: починаючи від виїзної церемонії в Стрийському парку і завершуючи деталізованим декором в бенкетному залі та дворику ресторану "Шопен". Дякуємо Настівка та Андрію, що довірилися нам!!!

ВЕСІЛЬНИЙ КЛІП

ВІДЕОВІДГУК ПРО ВЕСІЛЛЯ

Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам