Візуалізація весілля 

Для наших клієнтів ми створюємо дизайн-проект весілля. Дизайн-проет може бути у двох варіантах: рисунки олівцями (безкоштовно для Вас!), та 3D дизайн проект.

Візуальний дизайн-проект дозволить Вам, по-перше, побачити майбутній весільний інтер'єр в об'ємі, по-друге, зрозуміти, як виглядатиме простір в колірній гамі, яку ви обрали, по-третє, чи можна вписати ще якийсь предмет в інтер'єр і багато інше. У цьому є своя перевага, так як завжди можна уникнути зайвих витрат і виправити помилки, якщо щось не влаштовує, чи не подобається.

Ми створимо в олівці ескізи приміщення, альтанки, парку або саду, а також намалюємо всі елементи декоративного оформлення майданчика: від квіткових композицій на столах, до складних об'ємних декорацій. Ми беремо до уваги всі нюанси, починаючи з вибору стилістики заходу і закінчуючи розміщенням меблів.

Наприклад, це може бути так:

                                    

                           

                                    

 

Для кожного клієнта наше агентство розробляє і роздруковує презентацію, яка включає в себе фотографії майбутнього майданчика для проведення весілля, зони реєстрації, а також прилеглої території. Додаються фотографії квіткових композицій, солодких столів, люстр, скатертин та чохлів на стільці, серветок і багатьох інших елементів майбутнього декоративного оформлення заходу. Вся презентація виконується в єдиному колірному і стилістичному вирішенні. На площині схематично в олівці промальовується план або плани приміщень з точними розмірами, на яких зображені декорації і предмети інтер'єру. Окремими планами оформляються: зона welcome, розстановка столів і стільців на банкеті, сцена і задній фон за нею. Якщо в інтер'єрі присутні об'ємні декорації, то кожна декорація промальовується окремо з можливістю розглянути навіть найдрібніші і незначні деталі. 

Якщо Ви захочете дизайн-проект Вашого весілля з 3D візуалізацією, то наші досвідчені фахівці перенесуть всі картинки з площини в реальний трьохвимірний простір. Дизайн проект в 3D допоможе побачити захід ще до його початку.

Згідно Ваших побажань ми разом з Вами створимо закінчений гармонійний образ всьому весільному проекту. Ви будете впевнені, що все буде так як Ви мрієте! А ми намагатимемось перевершити Ваші сподівання! 

Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам