Ведучий на весілля

День проведення весілля призначений, місце підібрано - пора подумати про ключову  фігуру вашого весілля - ведучого. Оскільки ми і більшість клієнтів нашого агентства є прихильниками європейських традицій ведення весіль, то варіант «тамади», який без втоми говорить тости, влаштовує конкурси і не дає вам зітхнути, розглядати не будемо. Це не наш з Вами формат .

Інтелігентність, грамотна мова, відчуття стилю і такту, вміння відчувати людей і їх настрій - ось складові професійного весільного ведучого. Ще один важливий момент - готовність ведучого працювати в тандемі з Вами та організаторами, а не влаштовувати бенефіс. Якщо на заході ведучий і організатори - одна команда, якщо вони розуміють один одного з півслова, то можна навіть не сумніватися - весілля пройде на ура! Від злагодженості дій усіх учасників заходу залежить все, що відбуватиметься на вашому весіллі: настрій Ваш, ваших гостей, динаміка розвитку заходу.

Якщо говорити безпосередньо про вибір ведучого, то вибір величезний:  Ми запропонуємо Вам  як «зіркових», так і не таких відомих, але не менш грамотних і професійних ведучих у сфері ведення весіль .

 До зіркових(чи медійних)  ведучих відносяться:

  • артисти, шоумени
  • актори театру і кіно
  • телевізійні ведучі
  • КВНщики
  • співаки

У питанні вибору того чи іншого ведучого ви можете довіритися своїй інтуїції, або прислухатися до порад професіоналів. Необхідно, що б ведучий Вам подобався, і ви розуміли один одного. Варто відзначити: ведучий (відома це особистість або не відома), який провів на «ура» ваш корпоратив, може абсолютно зіпсувати Ваше весілля - не відчути його, не зрозуміти! На відміну від корпоративних заходів на весіллі необхідно мати особливу майстерність: більш тонкий і душевний підхід.

 

Зірковий ведучий підвищить статус вашого заходу, але і його не варто вибирати тільки тому, що він відома особа - вміє жартувати, веде телепередачу або шоу.

Весілля - не конвеєр і не зйомки: вирізати і виправити вже не просто ! Ведучий, який читає з папіря, не дивлячись на свій зірковий статус, може зіпсувати цей щирий і прекрасний момент створення Вашої родини.

Пам'ятайте: не завжди зоряний статус гарантує, що весілля пройде весело і душевно ! Весілля це живий організм, передбачити його на 100 % і діяти тільки за написаним сценарієм неможливо ! Тут завжди є місце імпровізації. При виборі зіркового ведучого потрібно пам'ятати про це.

Кожне весілля - це унікальний проект для нас, в який ми вкладаємо душу і віддаємо частинку себе. Для нас важлива якість нашої роботи, це дає нам наснагу для створення не просто весіль, а весільних шедеврів.

Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам вибрати Вашого ведучого на весілля.

Успіху Вам у цьому нелегкому виборі!

Ви можете повернутися в розділ Весільна шоу -програма.

 
 
 
Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам