Послуга "Пробач мені"

Ти сильно її кохаєш, але чомусь засмутив?

Наша послуга "LOVE 911" прийде на допомогу! Ми допоможемо тобі знову завоювати її довіру)

Просити вибачення потрібно вчасно та правильним способом.

Чоловіки не завжди розуміють та знають, як це робити та з якої сторони підійти.

Отже, уявимо один із варіантів...

1. Вранці ваша кохана прокидається від дзвінка в двері. ЇЇ зустрічає кур`єр з приємним подаруночком. (улюблені тістечка на ваш вибір, квітка + записка I LOVE YOU)

2. Дорогою на роботу (чи навчання) вашу кохану зустрічає випадковий перехожий, що знову дарує їй квітку, вручає запрошення на побачення.

3. І заключний етап - це романтична вечеря....тут можна втілювати найнеординарніші ваші ідеї.

Кожна жінка особлива. Одна згодна пробачити за шикарний букет квітів, іншій - потрібний особливий вчинок, інколи героїчний, а інколи - смішний.

Ми допоможемо знайти цей необхідний ключик.

Запевняємо вас, після стількох несподіваних подаруночків, серце вашої коханої неодмінно розстане!

Варіанти романтичних вчинків: кохану можна приємно здивувати за допомогою соціальних мереж, розмістити фотографію з постом, на якому будуть написані ніжні і теплі слова. Дівчині буде вдвічі приємно, коли така фотографія почне набирати "лайки". Ще можна запропонувати їй зустріти світанок на березі річки або пізно ввечері піднятися на дах і помилуватись на зірки. Стрибнути з парашутом або піти на банджі-джампінг запропонуємо для найвідважніших пар.

Романтична вечеря може бути: в кінотеатрі (при перегляді улюбленого фільму), вечеря в ресторані, прогулянка улюбленими місцями Львова - чи навіть, романтична вечеря при свічках з декором у вас вдома. Вибір насправді великий.

 

Дізнайтесь, яким буде ідеальне весілля та його вартість
Зв'яжіться з нами

Ukraine ,Lviv

manager.clevent@gmail.com

+380963493300

або
Напишіть нам